Naše TOP produkty

top produktyVýber toho najlepšieho, čo sme vyrobili. Prezrite si fotografie našich najlepších produktov.

 

Čítať ďalej...

Jednoúčelové stroje a linky

jednouceloveSme špička vo výrobe jednoúčelových zariadení. Potrebujete stroj namieru? Prezrite si, čo vieme vyrobiť.  

Čítať ďalej...

Kontakt

tana

Ing. Tatiana Telecká - sk de en
+421904524242, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky kontakty...

Aktuality

Kontaktujte nás

Máte otázky?
neváhajte nás kontaktovať
Vyberte súbory...

Vitajte!

 

Od roku 1992 pôsobí TC CONTACT ako výrobno–obchodná firma s poradenskou a kooperačnou činnosťou so zameraním na výrobu jednoúčelových strojárskych produktov.

tccontact-sidlo2Už od svojho vzniku sa orientovala na spoluprácu so zahraničnými odberateľmi so spoľahlivými obchodnými vzťahmi, ktoré využívala pre podporu výrobných aktivít novovznikajúcich firiem v blízkom i širšom okolí. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti výrobných a obchodných činností podarilo sa manažmentu firmy vybudovať novú, po všetkých stránkach progresívnu firmu, ktorá sa radí medzi popredné slovenské strojárske podniky. V súčasnosti spoločnosť disponuje moderným strojným parkom a špičkovým technologickým vybavením. Zamestnáva viac ako 50 pracovníkov v oblasti výroby, obchodu a ekonomiky.

Naša firma vám ponúka výrobu a dodávku presných (tr. IT4 – IT7) dielcov, technologických skupín, operačných jednotiek, atypických, unikátnych a jednoúčelových strojov, zariadení i technologických komplexov (vrátane ich elektronických riadiacich systémov), použiteľných najmä v automobilovom a elektrotechnickom priemysle.

Podstata našej činnosti smeruje k tomu, aby Vaša výroba bola flexibilná a efektívna. Pomôžeme Vám zdokonaliť Váš výrobný proces a zvýšiť produktivitu prostredníctvom inovatívnych riešení.

Vám, našim zákazníkom, ponúkame komplexný, pritom však individuálny prístup pri tvorbe riešení, ktoré by splnili všetky Vaše potreby.

S nami ušetríte čas i peniaze a zvýšite výrazne Vašu konkurencieschopnosť.

Súvisiace články

Ukážky fotiek

Referencie

referenice1.png