Vybavenie

vybavenieS našim strojovým vybavením vieme zaručiť presnú a rýchlu výrobu podľa Vašich požidaviek. 

Čítať ďalej...

Služby

sluzbyOkrem hlavných smerov našej činnosti Vám v rámci využitia voľných kapacít ponúkame aj ďalšie služby

Čítať ďalej...

ISO 9001

pr1Jedným z objektívnych údajov o kvalite výroby a služieb našej spoločnosti TC Contact je aj certifikát ISO 9001. 

Čítať ďalej...

Aktuality

Kontaktujte nás

Máte otázky?
neváhajte nás kontaktovať
Vyberte súbory...

Výroba

 

Firma má k dispozícii výrobné prevádzky s celkovou plochou cez 3000 m2, v členení:

• obrobňa osadená modernými, väčšinou CNC strojmi, pre trieskové obrábanie a nekonvenčné technológie (elektroiskrové rezanie a hĺbenie),
• zámočnícko-zváračské pracoviská a sklad hutného materiálu vrátane pecí pre tepelné spracovanie ocelí, ako aj 
• meracie stredisko.

 

Naše technologické vybavenie nám umožňuje zhotovovať:

miniatúrne a presné dielce
zložité operačné jednotky
jednoúčelové stroje a linky vhodné pre elektrotechnický, automobilový a všeobecný strojársky priemysel

 

Okrem uvedeného má firma k dispozícii aj konštruktérske kapacity, ktoré spolupracujú najmä pri technickej príprave zákaziek, transformácii formátov výkresov, konzultáciách so zákazníkmi, rozkresľovaní detailov, úprave dokumentácie pre špeciálne požiadavky zákazníkov a pre technologické možnosti výroby, optimalizácii kusovníkov, príprave výrobnej dokumentácie, návrhu kompletných zariadení. Využívajú pri tom moderné softvérové vybavenie.

Firma TCCONTACT sa stala oficiálnym partnerom firmy CEMAS Elettra

Firma TCCONTACT sa stala oficiálnym partnerom firmy CEMAS Elettra v zastúpení servisu, obchodu, montáže a výroby v oblasti zvárania plastov. Ponúkame kompletnú výrobu segmentov, nástrojov vrátane pneumatiky a elektriky pre zváranie plastov, úpravu keramiky, flexibilný servis a riešenia pre nové technológie šité na mieru pre požiadavky zákazníkov.  Viac na web stránke nižšie.

 

http://www.cemaselettra.com/

Miniatúrne a presné dielce

Vďaka presným CNC obrábacím strojom, presným meracím zariadeniam a metódam, dokážeme vyrábať aj vysoko presné a tvarovo náročné miniatúrne dielce, presné meracie, výrobné a montážne prípravky. Obrábame tiež 3 až 5-D plochy.

Čítať ďalej...

Operačné jednotky

Predstavujeme Vám  ukážku vybraných technologických uzlov a operačných jednotiek, z ktorých staviame jednotlivé zariadenia a komplexy.  Sú to najmä jednotky pre zakladanie, kontrolu, odoberanie a manipuláciu s dielcami a pre rad ďalších použití.

Čítať ďalej...

Jednoúčelové stroje a linky

Výroba jednoúčelových strojov a liniek, vrátane ich elektročastí je vo firme plne zvládnutá. Dopravné systémy, ktoré sú kostrou celého technologického komplexu tvoria takisto tradičnú súčasť nášho programu. Výsledky našej práce nachádzajú uplatnenie najmä v strojárenstve – predovšetkým v automobilovom priemysle a v príbuzných odvetviach, ako aj v koncernoch zameraných na elektrotechniku.

Čítať ďalej...

Dopravné systémy

Dopravu dielcov do špeciálnych strojov v exaktne stanovenej polohe, ako aj medzioperačnú dopravu medzi jednotlivými strojmi technologických liniek a komplexov zabezpečujú dopravné systémy.
Ich tvorba zahrňuje široký sortiment univerzálnych dopravníkov. použiteľných v rozličných zariadeniach, ako aj špeciálnych jednoúčelových dopravníkov vyvíjaných a vyrábaných pre špecializovaný sortiment zariadení.

Čítať ďalej...

Automobilový priemysel

Významná časť našej produkcie je určená pre automobilový priemysel,  kde sú použité napr. linky na automatickú montáž svetlometov, montáž koncových svetiel, linky na montáž spätných zrkadiel a ď. Pre túto oblasť sú určené aj rôzne testéry a meracie zariadenia.

Čítať ďalej...

Elektropriemysel

Široká paleta jednotiek a zariadení je určená pre elektropriemysel – výrobu a montáž osvetľovacích telies, montáž žiaroviek, automaty pre testovanie elektroprvkov.

Čítať ďalej...

Merné stredisko

Úspešnosť a kvalita našej výroby je zaručená aj tým, že máme vybudované merné stredisko, ktoré nám pomáha odstrániť aj najskrytejšie závady.

Čítať ďalej...

Montáž

Konečný úspech našej práce a posledná fáza výrobnej činnosti, je montáž. Skúsení pracovníci firmy, ktorí dokonale a detailne poznajú každú súčiastku príslušného zariadenia, vykonajú vo firme jeho kompletáciu, t.j. montáž strojnej časti a montáž elektročasti – silno aj slaboprúdej (snímanie, kontrola, riadenie, pohony a ď.). U rozsiahlejších zariadení, liniek a technologických komplexov po montáži nasleduje oživenie a skúška celého komplexu u nás. Nasleduje demontáž a rozdelenie komplexu na dielčie uzly, expedícia zákazníkovi a finálna montáž a oživenie u zákazníka až po ukončenie skúšobnej prevádzky a odsúhlasenie preberacích protokolov...

Čítať ďalej...

Ukážky fotiek

Referencie

referenice1.png